VODNÍ DÝMKY

Svět vodních dýmek

Vítejte v magickém světě orientu, kde je spopíjením čaje neodmyslitelně spjato pokuřování vonného tabáku skrze bublající vodní dýmku, neboli šíšu. Nejedná se o kouření v pravém slova významu, nýbrž o rituál pro uklidnění všech smyslů. Proto jsme vytvořili salónek s tímto rituálním posláním, salónek, kde imaginace společně s konkrétními vjemy chuti, vůní a zvuků dává zapomenout na těkající čas se všemi strastmi okolními…

Nabízíme více než 60 druhů příchutí od firem Al Fakher (SAE), Medité (Česká republika) a Nakhla (Egypt). Připraveny máme čisté příchutě tabaků jako například oblíbená borůvka , jablko, hruška a další , ale také neotřelé a časem prověřené kombinace jako například kiwi+granátové jablko+ borůvka nebo růže s pomerančem :-). Všechny tabáky nabízíme v jednorázových 10g baleních, včetně směsí , které si necháváme na základě našich dlouholetých zkušeností namíchat od oficiálních výrobců či dovozců tabáků.

Pro vášnivé kuřáky nabízíme ku prodeji také tabáky výše zmíněných firem v balení 50g, vodní dýmky, silikonové hadice s kovovými koncovkami, kokosové uhlíky, keramické korunky na tabáky tuzemské výroby, které máme velmi dobře odzkoušené v provozu již více než 10 let.

Design by PIXEL MEDIA